e•courier

Prvá úplne elektrická kuriérska služba na Slovensku.


Predstavenie projektu

Tento projekt vznikol za účelom zlepšenia životného prostredia v meste. Každý deň vidíme plno kuriérov, poštárov a rozvážačov jedál, ktorí jazdia na klasických dieslových, či benzínových autách. V trošku lepšom prípade na pohon LPG, avšak tieto autá sú poväčšine staršieho dáta a majú za sebou spústu kilometrov. Tieto autá jazdia nonstop každý deň a preto tvoria podstatnú časť emisií v meste.

Naša služba pôsobí priamo v meste, pre klientov B2B, teda biznis tu biznis v preklade firma pre firmu. Rozvážame tovary o malých veľkostiach do 5 kg, ktoré sa zmestia do elektromobilu Fiat 500e. Naše know-how si tvoríme od Marca 2018. Sme medzi prvými, ktorí takto poňali rozvoz tovaru v meste a úplne prvý sme začali s čisto elektrickými autami.

Naša pracovná doba je 12 hodín - 6 dní v týždni a 1 deň - 10 hodín pracovného času. Zastrešujeme viacero firiem, ktoré potrebujú zabezpečiť rozvoz svojho tovaru v meste. Tovary rozvážame do jednej hodiny od zaznamenania objednávky.

Máme vypracované tie najlepšie postupy pre efektívne doručovanie a stále pracujeme na vylepšeniach.

Prečo s nami spolupracovať?

Sme:

  • ekologický
  • ekonomický
  • rýchly
  • bezpečný
  • spoľahlivý

Zamestnanec vás stojí nemalé peniaze na mzde a odvodoch - s nami nemaáte starosť o zamestnanca, ten je v našej réžii

Kúpa auta a servis spaľovacieho auta stoja značné množstvo peňazí a keďže vieme, že väčšinou sa na takéto práce kupujú staré, lacné autá je e•courier tá najlepšia voľba, pretože vás prevádzka auta nestojí nič a ušetríte aj obrovské množstvo peňazí na PHM okrem iných opotrebení, ako sú gumy, stierače, žiarovky a servisné úkony.

Každý deň rozvezieme od 20 do 50 objednávok jedným autom, v extrémnych prípadoch 60 až 70 objednávok.

Drobné mince ostávajú u nás. Stále vyplácame tržbu zákazníkovi v celých peniazoch. Mince ostávajú u nás a pre vás to znamená menšie starosti s mincami.

S nami jednoznačne ušetríte a máte viac peňazí na rozvoj podnikania.

Stále hľadáme nové možnosti spolupráce. Ak vás táto služba zaujala a chceli by ste využiť naše služby kontaktujte nás na mail: ecourier@eperun.sk

Revolúcia je tu! 

Mobilný telefón ako platobný terminál.


Od 1.mája 2021 môžu zákazníci naších partnerov platiť za dobierkový tovar platobnou kartou priamo u nášho kuriéra.

PERUN ecourier

Ultra rýchle doručenie zásielky po celej Slovenskej republike do 8 hodín od prevzatia zásielky.

Doručujeme plug-in hybridným vozidlom Kia Niro 1.6 GDI + elektromotor s dojazdom 55 kilometrov na jedno nabitie.

Ako fungujeme:

Po prijatí objednávky na ecourier@eperun.sk alebo telefonicky na +421 903 485 701 dohodneme s objednávajúcim miesto a čas vyzdvihnutia objednávky. Po príchode na miesto vyzdvihnutia v určený čas preberáme objednávku, podpisuje sa dokumentácia, kde je spoločne s objednávateľom dopravy odsúhlasený a zapísaný čas odjazdu do dokumentácie. Objednávateľ zvozu zároveň uhrádza vopred dohodnutý poplatok za prepravu. V dokumentácie sa zadáva meno, adresa, telefonický kontakt odosielateľa, meno, adresa, telefonický kontakt prijímateľa a stručný popis obsahu balíka, prípadne dobierka.

Po príchode na určenú adresu si klient vie overiť čas príchodu, kde nám čas príchodu telefonicky odsúhlasí prijímateľ zásielky.

Garantujeme odovzdanie zásielky do 8 hodín po celej Slovenskej republike.

Doručujeme aj mimo Slovenska po individálnej dohode.

Cenník:

Cena je 0,10 € bez DPH za 1 km trasy z miesta centráli našej spoločnosti cez miesto prijatia objednávky do miesta odovzdania objednávky a späť na centrálu spoločnosti.

Čo potrebujeme od objednávateľa zvozu je presné miesto vyzdvihnutia objednávky a presné miesto odovzdania objednávky o všetko ostatné sa už postaráme my.

Za nastavenú cenu doručujeme balíky maximálne do 1 m2 a 50 kíl. Iné rozmery po individuálnej dohode.