e•courier

Prvá úplne elektrická kuriérska služba na Slovensku.


Predstavenie projektu

Tento projekt vznikol za účelom zlepšenia životného prostredia v meste. Každý deň vidíme plno kuriérov, poštárov a rozvážačov jedál, ktorí jazdia na klasických dieslových, či benzínových autách. V trošku lepšom prípade na pohon LPG, avšak tieto autá sú poväčšine staršieho dáta a majú za sebou spústu kilometrov. Tieto autá jazdia nonstop každý deň a preto tvoria podstatnú časť emisií v meste.

Naša služba pôsobí priamo v meste, pre klientov B2B, teda biznis tu biznis v preklade firma pre firmu. Rozvážame tovary o malých veľkostiach do 5 kg, ktoré sa zmestia do elektromobilu Fiat 500e. Naše know-how si tvoríme od Marca 2018. Sme medzi prvými, ktorí takto poňali rozvoz tovaru v meste a úplne prvý sme začali s čisto elektrickými autami.

e•courier
e•courier

Naša pracovná doba je 12 hodín - 6 dní v týždni a 1 deň - 10 hodín pracovného času. Zastrešujeme viacero firiem, ktoré potrebujú zabezpečiť rozvoz svojho tovaru v meste. Tovary rozvážame do jednej hodiny od zaznamenania objednávky.

Máme vypracované tie najlepšie postupy pre efektívne doručovanie a stále pracujeme na vylepšeniach.

Prečo s nami spolupracovať?

Sme:

  • ekologický
  • ekonomický
  • rýchly
  • bezpečný
  • spoľahlivý

Zamestnanec vás stojí nemalé peniaze na mzde a odvodoch - s nami nemaáte starosť o zamestnanca, ten je v našej réžii

Kúpa auta a servis spaľovacieho auta stoja značné množstvo peňazí a keďže vieme, že väčšinou sa na takéto práce kupujú staré, lacné autá je e•courier tá najlepšia voľba, pretože vás prevádzka auta nestojí nič a ušetríte aj obrovské množstvo peňazí na PHM okrem iných opotrebení, ako sú gumy, stierače, žiarovky a servisné úkony.

Každý deň rozvezieme od 20 do 50 objednávok jedným autom, v extrémnych prípadoch 60 až 70 objednávok.

Drobné mince ostávajú u nás. Stále vyplácame tržbu zákazníkovi v celých peniazoch. Mince ostávajú u nás a pre vás to znamená menšie starosti s mincami.

S nami jednoznačne ušetríte a máte viac peňazí na rozvoj podnikania.

Stále hľadáme nové možnosti spolupráce. Ak vás táto služba zaujala a chceli by ste využiť naše služby kontaktujte nás na mail: ecourier@eperun.sk

Revolúcia je tu! 

Mobilný telefón ako platobný terminál.


Od 1.mája 2021 môžu zákazníci naších partnerov platiť za dobierkový tovar platobnou kartou priamo u nášho kuriéra.

Spolupracujeme