NABÍJACIE STANICE COMPLEO


Naša spoločnosť je výhradným distribútorom nabíjacích staníc pre elektromobily nemeckej značky Compleo pre Slovenskú republiku.

Budúcnosť mobility je v elektromobilite

wallbe® už hrá hlavnú úlohu v pokrokoch v oblasti elektromobility. Naše inteligentné riešenia nabíjania, starostlivo naplánované siete a účinné riadenie spájajú všetky potrebné aspekty moderného nabíjania. Zameriavame sa na osobný prístup, takže v našom týme sú skúsený pracovníci v oblasti elektrotechniky, IT a inžinieri spolupracujúci pri vývoji inovatívnych riešení, ktoré spĺňajú vysoké štandardy spoločnosti wallbe®.

Naším cieľom je ponúkať flexibilné a efektívne produkty, ktoré poskytujú optimálne riešenie pre individuálne potreby našich zákazníkov.


Poskytovanie odborného poradenstva je rovnako dôležité ako ponúkanie vhodného sortimentu výrobkov na pokrytie potrieb všetkých oblastí použitia. Tento prístup tiež zohľadňuje špecifické individuálne požiadavky a prevádzkové procesy príslušnej spoločnosti. Toto know-how zmenilo wallbe® na jednu z hnacích síl v oblasti elektromobility. Naše lacné a flexibilné riešenia spoplatňovania prispievajú k lepšiemu, rýchlejšiemu a efektívnejšiemu rozšíreniu potrebných infraštruktúr. Obrovský potenciál rastu v tomto sektore nie je takmer úplne využitý, a preto ponúkame individuálne riešenia pre veľké množstvo obchodných modelov v rôznych priemyselných odvetviach a aplikáciách.