Využitie systému eCarUp

Obchodné modely nabíjania pre verejné služby

V spolupráci s platformou eCarUp ponúka Perun Elektromobility, s.r.o. majiteľom e-staníc aj vodičom komplexné služby e-mobility.

Verejné nabíjacie stanice

V obci Drahňov sú verejnosti k dispozícii 2 nabíjacie stanice priamo pri Pošte. S eCarUp je možné spätne implementovať užívateľsky prívetivý a každému prístupný fakturačný systém.

Nabíjacie stanice a developérske spoločnosti

Pri aktuálnej povinnosti pri každej rekonštrukcii a výstavbe parkoviska je povinnosť výstavby nabíjacej stanice. Nabíjacie stanice môže využívať každý vodič elektromobilu a plug-in hybridu.

Verejné nabíjacie stanice v obci Drahňov

Aby vodiči elektromobilov aj v Drahňove vedeli nabiť svoje elektromobil alebo plug-in hybrid, Obec Drahňov je prvá obec na Slovensku, ktorá zaviedla systém eCarUp do svojích staníc.

Nabíjanie EV pre turistov

Horské železničky a ďalšie oddychové lokality sú ideálnym miestom na nabíjanie elektromobilu. V Adelbodene je to zadarmo a bez registrácie. Backend eCarUp sa primárne používa na servis, monitorovanie a prípravu na neskoršie rozšírenie.

Technické riešenie nabíjania do každej stanice

Začína sa nová éra individuálnej mobility. A to otvára obrovskú príležitosť zmeny offline nabíjacej stanice na online.

Nabíjanie pri hoteloch, kempingoch

V kempingu Vermeille v Zweisimmen môžu hostia naplniť svoje elektrické vozidlá na troch nabíjacích miestach eCarUp. Či už na parkovisku pre návštevníkov alebo na pevných stojanoch, aktivácia a platba všetkých procesov nabíjania sa vykonáva priamo v aplikácii eCarUp.