SYSTÉMY RIADENIA WALLBE

S naším systémom riadenia nabíjacích staníc sa uistite, že máte všetko pod kontrolou.

Pripojenia k inteligentným systémom backend umožňujú zobraziť, spracovať a vyhodnotiť spotrebu a náklady.

Účtovanie faktúr je tiež možné. Mnoho produktov wallbe® je už vybavených potrebnou technológiou na výmenu a kontrolu údajov, takže používatelia a operátori môžu pomocou komplexného riešenia vykonávať úlohy spojené so správou a správou.

Správa zaťaženia / nabíjania

Inteligentná správa nabíjania nabíjacích staníc wallbe® zaisťuje optimálne využitie zaťaženia lokálnej nabíjacej siete.

Špičkám zaťaženia sa zabráni a nabíjací výkon má prioritu v súlade s definovanými pravidlami. Do systému je možné integrovať aj regeneračné zdroje energie, napríklad vlastný fotovoltaický systém.

Inteligentná distribúcia do aktívnych nabíjacích staníc znižuje vysoké náklady na energiu v čase špičkového zaťaženia.

Systém riadenia zaťaženia / nabíjania je integrovaný priamo do nabíjacích staníc alebo je umiestnený v samostatnej riadiacej konzole.

OCPP

Protokol Open Charge Point Protocol (skratka OCPP) umožňuje komunikáciu medzi nabíjacími stanicami wallbe® a systémami riadenia, čo umožňuje integráciu back-end aplikácií a účtovných systémov do nabíjacej infraštruktúry. Tento univerzálny protokol zabezpečuje trvalo udržateľnú prevádzku nabíjacích sietí a bezproblémovú integráciu nových nabíjacích miest. wallbe® solutions podporujú OCPP 1.5 a 1.6, takže sú vhodné pre globálne štandardizovanú komunikáciu medzi nabíjacími bodmi a nabíjacími infraštruktúrami.