WALLBE DC WALLBOX

Efektívne nabíjanie

DC Wallbox umožňuje jednoduchú, priestorovo a nákladovo nenáročnú inštaláciu takmer na všetkých miestach. Použitím najmodernejšej komunikačnej technológie a autentifikácie používateľa pomocou RFID sa môže DC Wallbox používať na verejné aj súkromné účely.

DC Wallbox je voliteľne vybavený konektorom CCS a / alebo CHAdeMO a dosahuje výstupný výkon až 25 kW s účinnosťou 94%.

HIGHLIGHTS

  • Ideálne pre verejný a súkromný sektor
  • Nabíjacia kapacita 25 kW DC
  • 94% účinnosť
  • Varianty s nabíjacím káblom 4m alebo 7m
  • Variant stĺpca voliteľný
  • Inštalácia certifikovanými odbornými partnermi
  • Autorizácia prostredníctvom RFID
  • 7 palcový OLED displej
  • Robustné puzdro IK10
  • Individuálne označenie logom spoločnosti

Ideálne pre verejné nabíjanie

Hľadáte vhodné riešenie nabíjania pre svoju firemnú flotilu alebo pre svoju firmu? S Wallbe DC Wallbox vám v spoločnosti wallbe® ponúkame ideálne riešenie bez ohľadu na to, či ide o obchodné zastúpenie, supermarket alebo reštauráciu. Kdekoľvek to musí byť rýchle, váš zákazník zostane mobilný s nabíjačkou DC.

CCS


Kombinovaný systém nabíjania je medzinárodný štandard nabíjania elektrických vozidiel. Varianty zástrčky a spôsoby nabíjania sú štandardizované v časti 3 normy IEC 62196 (DIN EN 62196).

CCS je vo všeobecnosti schopný implementovať DC aj AC spôsoby nabíjania pomocou svojho štandardizovaného konektorového systému. Európsky CCS je založený na spojovacej jednotke vozidla typu 2, ktorá bola rozšírená o dva ďalšie pólové zástrčky DC a nazýva sa "Combo 2". Vozidlá vybavené CCS sa môžu v zásade nabíjať prostredníctvom spojok vozidiel typu 2 a Combo 2. Metóda nabíjania použitá v jednotlivých prípadoch a doba nabíjania závisia tak od zdroja napätia (účinnosť a vhodnosť jednosmerného prúdu), ako aj od požiadaviek vozidla (vhodnosť jednosmerného prúdu a / alebo účinnosť palubnej nabíjačky).

CHADEMO

CHAdeMO je obchodný názov elektrického rozhrania medzi značkami systému riadenia batérií pre elektrické vozidlá.

S týmto rozhraním vyvinutým v Japonsku založeným na jednosmernom napätí sa akumulátor elektrického vozidla alebo hybridného vozidla typu plug-in môže nabíjať priamo vysokou energiou. Nabíjacie stanice CHAdeMO s nabíjacou kapacitou až 50 kW majú typickú expanznú fázu nabíjacích staníc, a preto sa používajú najčastejšie.

DOBRÉ ZNALOSTI
CHAdeMO je odvodený z japonskej vety Ocha demo ikaga desuka abgeleitet und bedeutet etwa "Chceš šálku čaju?"

V pohode do cieľa

Ako odborník na nabíjanie elektromobilov má wallbe® citlivý cit pre inovácie a  účinné funkcie.

Či už ide o služobnú cestu alebo dovolenku s rodinou. Vďaka DC Wallboxu dosiahnete svoj cieľ uvoľnene. Vychutnajte si šálku kávy na ceste, až kým sa vaša batéria znova nenabije nabíjacím výkonom až 25 kW. Rozlúčte sa s dlhou dobou nabíjania.